ЕКСКУРСІЯ В АСТРОНОМІЧНУ ОБСЕРВАТОРІЮ

19.03.2024

Космос зачаровує і завжди привертає наше захоплення. Це місце, яке одночасно незвідане і прекрасне, залишається завжди важливою таємницею. І відкрити цю таємницю легко – достатньо взяти безхмарну ніч, підняти погляд до неба та дати вільній уяві здійснити подорож.

15 березня учні 4 –Б класу з класним керівником Цвик О.Т. побували на екскурсії в астрономічній обсерваторії. Діти оглянули метеорологічний майданчик, де проводять спостереження за погодою, побачили прилади, які використовували раніше та сучасні електронні.

Надзвичайно цікаво було спостерігати в телескоп за поверхнею Місяця, планетою Юпітер, великою туманністю Оріона, скупченням молодих зірок та найяскравішою зіркою нічного неба Сиріус.

Під час екскурсії діти отримали багато цікавої інформації про Сонячну систему, сусідні галактики про можливі майбутні польоти та час їх подолання між планетами.