Як уникнути стресу

2 березня у Суховільському ліцеї психологічна служба ( Панько Н.Р.та Юрчишин Л.С.) провела з учнями 7 – х класів профілактичне заняття “Як уникнути стресу”.Під час заняття учні ознайомилися з поняттям “стрес”, дізналися про його види , фази , ознаки та способи уникання стресу.Було проведено вправи  “Я переживаю стрес, коли…”, “Рука допомоги “,”Скажи близькій людині”.

Долікарська допомога

У Суховільському ліцеї 27 та 28 лютого   у рамках Тижня медичних знань проходили бесіди  з учнями ліцею, які проводила  медична сестра закладу Микитинська Г.Б. Микитинська Г.Б. пояснювала учням, як надавати долікарську допомогу при носових кровотечах, опіках, переломах і забитті; обговорювала з дітьми, що  таке здоровий спосіб життя та зміст здорового харчування. Зустрічі учнів з медичною сестрою проходили в невимушеній та позитивній атмосфері, діти мали чудовий настрій.