НА ГОСТИНИ ДО КОБЗАРЯ

Учні 4–А та 4–Б класів ( класні керівники Хариш В.Б. і Хариш Л.Б. ) Суховільського ліцею активно долучилися до літературної декади вшанування пам’яті Великого Кобзаря.        Вчителі Хариш В.Б. і Хариш Л.Б. провели виховний захід на тему: ” На гостини до Кобзаря.” Діти переглянули презентацію ”Життєвий шлях Т.Г. Шевченка”, опрацювали оповідання ”Зустріч крізь віки”. Учасники відповідали на запитання вікторини ”Цікаві факти про Т.Г. Шевченка”, із захопленням декламували вірші, співали пісні на слова поета, виконали вправи” Буква до букви ”, ”Розкодуй”, ”Хмараслів”, ”Поміркуй”, ” Великий Кобзар” та підготували виставку малюнків до творів поета. Усіучасники отримали  подяки за участь у заході, а переможці – ще й призи.

Ми не забудемо,Тебе,Тарасе!

Борітеся – поборете! Вам Бог помагає. За вас правда, за вас слава. І воля святая!    Як актуально звучить Шевченко! Але хіба коли – небудь він був не на часі?! Слова великого Пророка ведуть нас сьогодні до Перемоги над споконвічним ворогом. Учні 11- Б класу ( керівник Попик О.М.)провели виховну годину, приурочену Дню народження народного поета. Школярі читали напам’ять вірші,пригадували цікаві факти біографії,дискутували,слухали твори Кобзаря у сучасній музичній обробці, переглянули відеогалерею художніх картин. Дорога до Шевченка завжди відкрита для усіх, хто зветься українцем.

«І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудьте пом’янути…»

9 березня в учнів 3-А класу (кл. керівник Коцюба О.П.) відбувся усний журнал «І мене в сім’ї великій , в сім’ї вольній ,новій не забудьте пом’янути…», де діти ознайомилися з дитинством та юністю Тараса Шевченка, з Шевченком – поетом, Шевченком- політичним діячем, дізналися цікаві факти з життя Великого Кобзаря, а також слухали пісню « Тополя» у виконанні гурту «Хочу ще». До гурту також долучилася львівська бандуристка Христина Валович. А потім діти декламували вірші  Тараса. Учні старалися робити це з душею, адже розуміють , що без минулого не буде майбутнього.

Зустрічаємо весну

Сьогодні у 2-А класі Суховільського ліцею (кл.кер. Вдович М.С.) відбувся весняний розпис пряників. Діти з захопленням і цікавістю слухали історію про те, який довгий шлях до нас пройшов пряник з часу своєї появи. Майстриня Наталія Олинець показувала учням як оздоблювати пряники. Діти різними способами наносили малюнки , з радістю прислухалися до порад майстрині. Наприкінці заняття п.Наталія подарувала усім юним кондитерам пряникові медалі,які були настільки пряними, що жоден з учасників майстер -класу не зміг втриматись та донести смаколика додому. Нехай весна буде завжди у наших серцях! Мирного неба, сонячних днів вам,діти!

“Taras Shevchenko – a great Ukrainian”

Напередодні 209 річниці з дня народження Великого Кобзаря у 6-Б класі (вч. Мачужак В. Р.) відбувся позакласний захід-вікторина англійською мовою. Учні читали текст про Шевченка, пригадали твори великого поета, відповідали на запитання вікторини, а також, мали змогу переглянути ілюстрації художника О. Грехова « Квантовий Шевченко». Світлини дозволили учням по новому поглянути на знаного українця.