Шевченко очима дітей

Упродовж двох тижнів у Суховільському ліцеї відбувалися заходи, приурочені Шевченковим роковинам. 17 березня учні 5-Б класу при підтримці вчителя української мови та літератури Бень Г.Д. провели урок позакласного читання «Ну, щоб, здавалося слова…».  Діти читали улюблені поезії Т.Г.Шевченка. П’ятикласники підготували ілюстрації до творів «Садок вишневий», «За сонцем хмаронька пливе». Малюнки дітей яскраві, виконані креативно, декотрі у вигляді коміксів.

МИ – ПАТРІОТИ УКРАЇНИ

Учні 2-Б класу Суховільського ліцею (кл. керівник Барна О.М.) стали активними учасниками конкурсу «Ми патріоти України». Цей національно-патріотичний конкурс цього року відбувається під гаслом: “Чи знаєш ти землю, на якій живеш?»  Завдання подавалися завдяки комп’ютерній програмі, яку завантажували в конкурсний день за наданим посиланням. Напередодні діти спробували демонстраційну програму та приклади роботи з завданнями. Виконавши завдання, учні надіслали папки з результатами  конкурсу на перевірку та з нетерпінням чекають кінця травня, щоб одержати електронні сертифікати.