Шевченкові думки переживуть віки

14 березня класний керівник 7- А класу Байцар М. М. провела виховну годину «Шевченкові думки переживуть віки». Вчитель наголосила учням, що Т. Г. Шевченко справжній геній і геніальність його в безмірній любові до святої землі, народу, рідної мови. Тарас Шевченко мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Його думи, пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Уклін тобі, Тарасе !

15 березня у Суховільському ліцеї учні 7-Б класу під керівництвом Юрчишин Л.С. провели виховну годину “Уклін тобі, Тарасе !” Класний керівник розширила знання учнів про творчість і життя Тараса Григоровича Шевченка , сприяла національному вихованню дітей , формуванню громадянської і загальнокультурної компетентності. Учні читали вірші Тараса Шевченка , виконали “Заповіт”.

Твоя слава, наш Кобзарю, не вмре, не загине!

14 березня у Суховільському ліцеї учні 5-Б класу під керівництвом Панько Н.Р. провели виховну годину «Твоя слава, наш Кобзарю, не вмре, не загине!». Діти переглянули презентацію про життя і творчість Кобзаря, пригадали маловідомі факти із Шевченкової біографії. Учні із задоволенням декламували вірші Тараса Шевченка.

Шевченко

У перші березневі дні ми згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Наш Кобзар своїм талантом розкрив невичерпні багатства народної мови. 209 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.        У рамках декади вшанування пам’яті Великого Кобзаря у 8 – А класі Суховільського ліцею (класний керівник Сирота І.Я.) було проведено літературний квіз ” Шевченкове слово в наших серцях ”.  Мета заходу: розширити знання учнів про творчість Т.Г. Шевченка; прищеплювати  любов до творчості Кобзаря.        Учні змагалися у вікторині на знання творчості Т.Г. Шевченка, яка містила 6 турів: ” Кмітливі ”, ” Скриня спогадів ”, ” Кольоровий ”, ” Пам’ятні місця ”,        ” Так чи ні? ”, ” Пам’ятаймо ці слова ”.        Усі учасники були нагороджені сертифікатами за участь у вікторині.