Свято Покрови.

СВЯТО ПОКРОВИ 27 жовтня в Суховільській ЗОШ І –ІІІ ступенів відбулось свято Покрови. Виховний захід підготували та провели учні 5 – А класу під керівництвом Соломії Кузьми. Свято проведено з метою ознайомлення учнів зі святом Покрови, пробудити пізнавальні інтереси до історії української культури, сприяти примноженню родинних і національних традицій українського народу. За народним календарем  у жовтні закінчувалася осінь, і тому він був перехідним від осені до зими. Початком зими в українському селі вважалося свято Покрова. Учасники свята згадали народні прикмети про це свято. Діти розповіли про виникнення свята і ставлення до нього запорозьких козаків. Глядачами виступу були батьки та учні школи.