Зима 2021

Учні 4-Б класу (кл. керівник Барна О.М.) Суховільського ліцею взяли активну участь у VIII Всеукраїнських інтернет-олімпіадах «На Урок» (Зима 2021). Продемонстрували діти свій рівень знань з української мови, літературного читання, математики, інформатики, основ здоров’я, мистецтва, трудового навчання. Особливо сподобались учням зручний онлайн-формат проходження олімпіад, можливість виконувати роботу  з планшета чи смартфона, а також цікаві різнотипні та інтерактивні завдання. Після оголошення результатів всі діти отримали сертифікати про участь, а багато учасників нагороджені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Збережемо первоцвіти

Весна – пора року, яку усі з нетерпінням чекають, а особливо, коли з-під землі починають виглядати перші квіти. Люди зривають їх, навіть не підозрюючи, яку шкоду завдають природі.  У Суховільському ліцеї відбулася виставка «Збережемо первоцвіти» учнів 5-7 класів під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Козак С.О. Метою цієї виставки було навчити дітей відчувати та оберігати цю надзвичайну красу первоцвітів; розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі; формувати  в юного покоління природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури.

Інтернет, який не зашкодить

5 березня психо логічна служба закладу Юрчишин Л.С. та Панько Н.Р. провели у 8-Б класі профілактиче заняття “Інтернет , який не зашкодить “З учнями проведено бесіду про небезпечні ігри в соціальних мережах , про спілкування з незнайомцями , про вживання ліків без призначення лікаря . Діти написали свої думки про безпечний інтернет , про свою діяльність  в соціальних мережах. Важливою умовою перебування дітей в інтернеті є безпека , за якою повинні слідкувати дорослі .

Подолай своїх драконів

4 березня у Суховільському ліцеї  з учнями 5-х класів соціальний педагог Панько Н.Р. провела заняття «Подолай своїх  драконів».  Соціальний педагог пояснила дітям, що у кожної людини бувають добрі та погані звички, думки та риси характеру. Однією із звичок, яка може завдати шкоди здоров`ю людини, є надмірне перебування дитини за комп`ютером чи телефоном.  Панько Н.Р. пояснила дітям  основні правила поведінки  в Інтернеті, звернувши увагу на    багато інших корисніших занять. Соціальний педагог провела з п`ятикласниками вправи: «Що для мене найцінніше?», «Я знаю про це», «Місточок».  Ці вправи підвели дітей до думки, що поруч є люди, яким потрібна увага, любов та слова розуміння.