Стежками малого Тараса

9 березня учні 5-Б класу Суховільського ліцею під керівництвом Юрчишин Л.С. підготували лінійку “Стежками малого Тараса “, приурочена пам’яті Тараса Григоровича Шевченка .Діти розповідали уривки біографії Шевченка , читали його вірші. Лінійку закінчили словами :” Тож , як будеш часом в Каневі колись , Тарасу Шевченку низько поклонись .”

Життя як найвища цінність

У Суховільському ліцеї 5 березня психологічна служба (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) провела з учнями 9- Б класу  заняття з елементами тренінгу «Життя як найвища цінність». Психологічна служба провела з дітьми бесіду про життєві цінності, наголосивши на тому, що життя дає людині великі можливості. З метою навчити підлітків шукати компроміси у складних ситуаціях, було проведено вправи: «Мої цінності», «П`ять кроків до взаєморозуміння», « Асоціація». На завершення заняття учні дарували один одному посмішку та теплі слова.

Мрія про справжнього друга

5 березня у Суховільському ліцеї соціальний  педагог Панько Н.Р. провела заняття з учнями 4 класів «Мрія про справжнього друга». Панько Н.Р розповіла дітям, чому людині потрібні друзі, які вони мають бути. Учні активно висловлювали свої думки, записували на стікерах якості справжнього друга і прикріплювали їх на малюнок із серцем. Одна дівчинка зауважила, що друг схожий на ангела. Ці слова прозвучали зворушливо!           З метою закріпити навички роботи у групі соціальний педагог провела з дітьми вправи «Комплімент», «Рахуємо дружно», «Вишикуйсь за зростом», «Відгадай слово». Соціальний педагог та діти отримали велике задоволення від спільної роботи. Приємно і легко працювати з такими добрими дітьми!