Квітуча моя Україна кличе в школу усіх школярів

Першовереснева лінійка, присвячена початку нового навчального року  у Суховільському ліцеї, пройшла у національно-патріотичному настрої. На свято до першачків завітала Україна, яка розповіла  їм про себе  з вірою, що сучасні учні – її майбутнє, її гордість. Шкільна родина вшанувала хвилиною мовчання пам’ять випускника школи Івана Сирватки, що загинув під час військових подій на Сході. З гарними побажаннями до учнів, педагогів, батьків звернулася начальник відділу освіти, культури та спорту  Зимноводівської сільської ради Ганна Зіновіївна Холявка. Усіх присутніх з Днем знань привітали директор школи Богдан Доскуч та голова села Суховолі Володимир Залізний. Безпосередністю і старанням вразили у своєму виступі першокласники. А перший дзвоник запросив школярів за парти.