Національний урок пам’яті

…Великий Боже, ми з твоєї згоди Проходимо дорогу в Бабин Яр, Де смертно ти поєднуєш народи, Щоб зберегти життя й свободи дар… Дмитро Павличко       В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.       Школярі Суховільського ліцею приєднались до української та світової спільноти щодо вшанування 80 роковин  пам’яті жертв Бабиного Яру.        29 вересня учні 11 класу підготували і провели  конференцію  «Бабин Яр – пам’ять для майбутнього», під час якої  було розкрито обставини розстрілу мирного населення Києва та  до яких трагічних наслідків призвела злочинна ідеологія нацистської Німеччини. Занурились у трагічну атмосферу осінніх днів 1941 року – днів, коли нацисти почали знищення київського єврейства, ознайомилися з різноманітними матеріалами, відео- та фотодокументами, які розповідають про смертельний шлях до Бабиного Яру, знищення в урвищі військовополонених, учасників підпілля, цивільного населення. Також одинадцятикласники долучилися до перегляду в онлайн режимі Національного уроку пам’яті.