Урок-гра «Pancake Day»

12  листопада у 3-А класі відбувся урок-гра «Pancake Day» (вчитель Мачужак В.Р.). Метою  уроку було формування умінь практичного оволодіння англійською мовою. Клас поділено на 2 команди, таким чином діти розвивали навички роботи в групах. Виконуючи завдання, діти повторили слова з теми «Food», пригадали числівники від 1 до 100, а також  переглянули відеоматеріал на відповідну тематику. Після завершення уроку усі учасники отримали солодке частування.

У майстра

Учні 2-А класу   Суховільського ліцею (кл.керівник Коцюба О.П.) відвідали гончарну майстерню місцевого жителя п. Миколи Біди. Діти познайомилися з різноманітністю форм та красою оздоблення посуду із глини, розгледіли в орнаментах гармонійне поєднання елементів тваринного та рослинного світів . А ще самі прийняли участь в майстер класі з виготовлення різного посуду , дізналися, що його треба випікати при температурі 1000 градусів. Учням стало відомо, що обробка глини та виготовлення посуду називається «гончарством», а також п. Микола після випічки пообіцяв подарувати кожній дитині виготовлений її власними руками виріб. Емоції та багато вражень переповнювали дітей.