Я за безпечний Інтернет

26 листопада у Суховільському ліцеї психологічна служба (Панько Н.Р., Юрчишин Л.С.) у рамках Всеукраїнської кампанії « 16 днів проти насильства» провела профілактичне заняття “Я за безпечний Інтернет “.     Мета заняття :навчити розпізнавати приватну власність ,попередити про наслідки публікацій фотографій та персональної інформації .  З дітьми обговорювались правила безпечної поведінки в Інтернеті , розігрувались ситуації з метою попередження негативних явищ .

Моя приватність

26 листопада у Суховільському ліцеї у рамках  Всеукраїнської кампанії  « 16 днів проти насильства» психологічна служба ( Юрчишин Л.С. та Панько Н.Р.) провела профілактичне заняття “Моя приватність ” з учнями 6-х класів .    Мета заняття: попередити про ризики , які виникають після розголошення  персональної інформації та публікації фотографій .     Учням роз’яснено поняття “приватність” , проведено ігри та вправи,  які допомогли дітям зрозуміти правила безпечної поведінки в Інтернеті .