Міжнародний день толерантності

16 листопада у Суховільському ліцеї класний керівник Панько Н.Р. провела з учнями 11 класу заняття з елементами тренінгу «Вчимося толерантному спілкуванню», приурочене Міжнародному дню толерантності. Мета: показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими людьми, удосконалювати вміння толерантного спілкування. Панько Н.Р. обговорювала з учнями значення поняття «толерантність» в різних мовах, звертала увагу дітей на те, відмінність людей є надзвичайно корисною для світу. З учнями проведено вправи «Толерантність», «Біла ворона», «Пустіть мене в коло». Завершилось заняття рефлексією. Учні ділились своїми думками про почуття людини, якою знехтували, яку принизили за те, що вона не схожа на інших. Діти зрозуміли, як важливо володіти вмінням миритися з думкою інших людей та бути доброзичливим до кожного.