Книжкова лікарня

29 листопада у Суховільському ліцеї завідуючка  бібліотекою Олинець В. Б. провела з гуртківцями ,, Юні книголюби” захід  ,, Книжкова лікарня,,. Мета: навчити гуртківців ремонтувати книги, розвивати навички у дітей до самостійної творчості та виховувати повагу до книги. Завідуюча бібліотекою розповіла гуртківцям, як потрібно ремонтувати книгу та правильно користуватися нею.

Моя онлайн-безпека

29 листопада у Суховільському ліцеї в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»  психологічна служба (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) провела профілактичне заняття з учнями 1-их класів «Моя онлайн-безпека». Мета: сформувати навички безпечної поведінки в Інтернеті та навчити дітей, до кого можна звернутись у незрозумілих ситуаціях. На занятті діти зацікавлено слухали казку про черепашку Хаппі та активно ділились своїми враженнями. Наприкінці заняття всі разом складали правила онлайн-безпеки.