Олімпіада «На Урок» (Осінь 2021)

Учні 1-Б класу (кл. керівник Барна О.М.) Суховільського ліцею взяли активну участь у ХІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2021). Продемонстрували діти свій рівень знань з математики та «Я досліджую світ» . Особливо сподобались учням зручний онлайн-формат проходження олімпіад, можливість виконувати роботу  з планшета чи смартфона, а також цікаві різнотипні та інтерактивні завдання. Після оголошення результатів всі учасники отримали сертифікати про участь, а багато дітей нагороджені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

1932-1933

1932-1933 Роки, у яких загубився час… Він застиг у людському болі, сльозах і муках! Їжа – життя! Нема їжі – кінець… Сьогодні ми маємо все, аби жити! То ж нехай і живе наша пам’ять про Голод 32-33 рр

“ Thanksgiving Day”

“ ThanksgivingDay” відбувся 26 листопада у 5-А і 5-Б класах (вч. Мачужак В.Р.) Суховільського ліцею. Метою уроку було поглибити вивчення теми “ Свята і традиції англомовних країн”, а також дізнатися історію виникнення “Дня подяки” зокрема. Учні переглянули відеоматеріал про це свято, вивчили новий вокабуляр до теми, тоді в групах розв’язували кросфорд, порівнювали святкування в інших країнах, а також заповнили листівку, в якій вказували за що і кому вони “Дякують” сьогодні.

Горить свіча… А,може, то Душа

26 листопада 2021 року в Суховільському ліцеї завідувачка бібліотекою організувала книжкову виставку «Горить свіча… А, може, то Душа» та провела бесіду з учнями 9-Б класу «Час плине, а пам’ять залишається». Мета: ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу, вчити дітей бережно ставитися до своєї історії, виховувати повагу до скорботи і пам’яті  мільйони загиблих життів. Завідувач бібліотекою Олинець В.Б. ознайомила учнів з трагічними сторінками  страшних подій української історії та фактами Голодомору 32-33 р.р. Наприкінці заходу присутні запалили свічу та вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.