Коштовний скарб народу

До Дня української писемності та мови 9 листопада у Суховільському ліцеї завідувачка бібліотекою Олинець В.Б. організувала книжкову виставку ,,Коштовний скарб народу,, Мета: залучити учнів до духовних скарбів народної мови, виховувати любов та повагу до української мови. Бібліотекар Олинець В. Б. розповіла дітям про історію української мови, скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Завідувачка бібліотекою наголосила дітям, що любити і шанувати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.

Я мовою вкраїнською молюсь

9 листопада класний керівник Байцар М.М. разом з учнями 7-А класу провела виховну годину “Я мовою вкраїнською молюсь”, присвячену Дню української писемності і мови. Вчитель наголосила, що мова- то не просто слова чи звуки. Це – голос народу. Втрата мови веде до зникнення самої нації. Земля українська стародавня, така ж давня і сама мова. З покоління в покоління передавали предки нам цей скарб . Народ плекав рідну мову у піснях, легендах і передавав від роду до роду, щоб не загинула. Класний керівник побажала учням, щоб вони ніколи не забували про безцінний скарб, джерело вікової мудрості. Про вірних помічників у вирішенні багатьох проблем: про книгу і рідну

Поводження з незнайомими людьми

Соціальний педагог Суховільського ліцею Панько Н.Р. провела профілактичне заняття з учнями 1-их класів «Поводження з незнайомими людьми». Мета: ознайомити дітей з правилами безпечної поведінки з незнайомцями на вулиці, вдома, по телефону. Соціальний педагог пояснювала учням, як уникати контактів з потенційно небезпечними незнайомцями та як звертатись за допомогою у складних ситуаціях. На занятті була приємна атмосфера, першокласники активно брали участь у вправах та іграх.