Дитинства неповторний світ

До Всесвітнього Дня дитини (20 листопада) у 2-А класі Суховільського ліцею,під керівництвом Вдович М.С. пройшов виховний захід ” Дитинства неповторний світ”.Цей захід допоміг школярам ознайомитись з історією свята, традиціями його відзначення та весело провести час з піснями, мультфільмами,веселими конкурсами. Сьогодні день- дитини – гарне свято! Осіннє сонечко згори нам шле привіт! Пісень,і радості,і щастя так багато. Цей гарний день святкує цілий світ! Діти-це єдине,заради кого варто прокидатися зранку і дихати щодня. Наші милі,добрі янголятка,будьте завжди щасливі та здорові! Миру,добра,любові вам! Ви-майбутнє України!!!

Що я знаю про дискримінацію?

22 листопада психологічна служба Суховільського ліцею (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) провела профілактичне заняття з учнями 10-Б та 9-Б класу «Що я знаю про дискримінацію?» Психологічна служба пояснила учням зміст понять «дискримінація» та «стереотипи», повідомила причини та наслідки дискримінації. На занятті використовувались вправи «Місто», «Потяг», «Струмочок». На завершення заняття діти складали поради, які можуть протидіяти дискримінації.