Єдиний національний урок “Безпека на дорогі-безпека життя”

Життя -найдорожче,що є у людини! Дорослий цінує життя і дитина. І з тим ,щоб життя розквітало усюди- розумні придумали правила люди. Бувають складні, А бувають прості. На правила мають зважати усі. Тому для здоров’я і тіла ,і духу -“Дотримуйтесь правил дорожнього руху!” Сьогодні у 2-А класі, під керівництвом Вдович М.С. пройшов урок безпеки дорожнього руху. Переглядаючи відео, учні поглибили знання з правил дорожнього руху. Переглядаючи мультфільм – закріпили навички застосування основних правил з метою попередження дитячого травматизму.

Дорога до школи і додому

18 листопада у 2-Б класі (кл.керівник Барна О.М.) Суховільського ліцею пройшов Єдиний урок з безпеки дорожнього руху. На уроці діти переглядали презентацію на тему «Дорога до школи і додому»,  а також виконували тести на улюбленому освітньому проекті «На Урок».

Безпека дорожнього руху – це безпека життя

Кожен учень, вирушаючи до школи чи на прогулянку, стає учасником дорожнього руху як пішохід, велосипедист чи пасажир, а тому повинен чітко дотримуватися правил дорожнього руху. Сьогодні учні 1 – Б класу провели захід « Безпека дорожнього руху – це безпека життя».

Безпечний рух – твій вірний друг

В Суховільському ліцеї 17 листопада  учні 5-Б класу разом із класним керівником Панько Н.Р. провели виховний захід «Безпечний рух – твій вірний друг». Класний керівник пригадала учням правила дорожнього руху, звернула увагу на бережливе ставлення до свого здоров’я та  здоров’я оточуючих. Діти відгадували загадки, складали із деформованих речень правила для всіх учасників дорожнього руху. Щоб закріпити знання, Панько Н.Р. провела з дітьми вікторину про безпечний дорожній рух.

Безпека на дорозі

17 листопада вчитель основ здоров’я Юрчишин Л.С. провела з учнями  7- х класів профілактичне заняття ” Безпека на дорозі “.Учні розповідали про правила дорожнього руху , про поведінку на дорозі та залізничній колії .З учнями проведено вправи ” Світлофор ” , “Ситуації “.