Україна – територія гідності й свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. З нагоди цього свята учні 2-Б класу Суховільського ліцею (кл. керівник Барна О.М. ) переглядали презентацію «Україна – територія гідності й свободи», виконували інтерактивні завдання, а також дивились документальний фільм для дітей про Революцію Гідності.

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи – свято в Україні , що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій : Помаранчевої революції та Революції Гідності .Цього дня українці вшановують пам’ять про людей , які під час цих революцій стали на захист демократичних цінностей , прав і свобод людини, національних інтересів держави, та її європейського вибору . У Суховільському ліцеї учні 7 – Б класу під керівництвом Юрчишин Л.С. підготували захід , приурочений Дню Гідності та Свободи.