Роби добро своїми руками

Добро і милосердя-це два крила,на яких тримається людство.Кожен з нас має не так багато можливостей та головне-більшість із нас розуміє ,що світ потребує від нас милосердя та добрих вчинків. 12листопада-День синички , а 13 листопада День доброти.Учні 2-А класу під керівництвом Вдович М.С. на уроці ЯДС з листочків робили аплікацію “Синичка”, переглядали мультфільм про цю пташку,разом з батьками учні проявили креативність та творчість з виготовлення годівнички власноруч для цього птаха.З давніх давен в народі кажуть і вірять ,якщо синичка залетить у двір цього дня,то в будинку буде щастя . З Днем доброти!Усім добра бажаємо,любові щирої і ласки і тепла.Щоб на Землі від краю і до краю -війни не стало,ненависті й зла! Бережіть пташок!Робіть добро! Все буде Україна!